fbpx

Ako te ne razumiju, neka mi te puste. Ja cu.

Početna Forumi PROZA Ako te ne razumiju, neka mi te puste. Ja cu.

Gledanje 1 niti odgovora
  • Autor
    Članci
      neobicno_obicna
      Учесник
      • Teme: 1
      • Odgovori: 0
      • Ukupno: 1
      • Vrednica

Priznajem, nekada mi nije med i mlijeko sa njim. Ma, nekada smo kao pas i macka. On rezi, ja frkcem. Znam da je jaci, ali nije u prirodi macke da se povuce. Nakostriijesi se pa bude duplo iritantna, a povrijedjena kada nije bas sve po njenom. Kada ne dobije dnevnu dozu mazenja ili kada je dobije u pogresno vrijeme, onda kada je izrevoltirana cinjenicom da nije macka iz visokog drustva nego ona koju cekaju neoprani sudovi, nerasiren ves i gomila obaveza koje opet ostavlja za sjutra ubjedjujuci sebe da je to sasvim u redu. Da bar to moze. Pa joj bude mrsko gledati nered. I njega koji odbija da je zagrli. Koji se povlaci u svoju kucicu, cekajuci da je prodje. Mozda je ipak opet nece zagrliti ali ce postpupiti kao prijatelj, covjekov najbolji. Mozda se tako koljemo i grebemo cesto, mozda komsije cuju mjauk i lavez pa se spremaju da nas opomenu. Da drzimo svoje ljubimce, nas, pod kontrolom. Mozda smo skroz haoticni u neobicnoj, svakodnevnoj ljubavi. Mozda je to nasa stvar, mozda nam je moranje. Ali, ne mogu da ga vidim slomljenog zbog nekog drugog. Od mojih lomova se oporavi brzo, ja mu rane lizem do iscjeljenja. Da, bas svaki put. Ne znam jesu li sve macke takve, ali ja pse volim. Obozavam. Za zivot ih vezem. Samo ja smijem da ga ogrebem, jer ja znam kako da ne ostane oziljak. Neko drugi ne zna. O, na njih frkcem mnogo gore. Pa zar takav samar, takvo ponizenje da dozivi, pred mojim ocima koje varnice? Zar ne znaju da i macke brane svoje? Kandzama, zubima, bezuslovnom ljubavlju.

mbd.zeka
      Учесник
      • Teme: 41
      • Odgovori: 426
      • Ukupno: 467
      • Heroj
      • ★★★★

❤️🤗

Gledanje 1 niti odgovora
  • Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.
Scroll Up